Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-519-7L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furxhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe prej 80 m2 te oganizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka te instaluar nje kondicioner ne korridor qe suporton te gjithe ambientin per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni ofron pamje te kendshme nga rruga kryesore.

Zona eshte lehteisht e aksesushme per ne Qender te Tiranes, zonen e 21 Dhjetorit, rrugen e Kavajes dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-216-65K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:60.000 Euro

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-216-66b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges Xhorxhi Martini ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:1500 Euro

Magazine me qera prane zones se Maminasit ne Durres (DRR-216-3b)
Durres,Albania

Magazina me qera ne rrugen dytesore te Maminasit ne Durres. Ndodhen...

Cmimi:12.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-216-67b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Me nje si...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-216-68K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:63.000 Euro