Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -160 m2
Cmimi - 550 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane (TRR-519-8S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome ngrenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohore. Dhomat jane te bollshme dhe ofrojne ndricim natyral gjate gjithe dites, dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. 

Ndricimi eshte led i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme. 

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. 

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Me cmim ekstra ofrohet dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si: shkolla, spitale, universitete, shopping center, bar café etj.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, zonen e Qytetit te Studentit Etj.

 

Cmimi 550 Euro/Muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-816-13b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges se Durresit ne Tirane. Ndod...

Cmimi:300 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRS-816-12K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:180.000 Euro

Truall nr Dellenje Vlore per shitje
Dellenje,Albania

This giagantic Float of land is in the front of the Ionian coast and...

Cmimi:12 eu per SQM

Apartamente ne Vlore per shitje (VLS 1001)
Vlore,Albania

BRAND NEW RELEASE - Studio's, one and two bedroom apartments in "Co...

Cmimi:1000 per SQM

Narte aprovohet Qytet Turistik
Vlore,Albania

The Council of Property Regulation of the Vlora district has approve...

Cmimi:Become a partner