Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -1000 m2
Cmimi - 150.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-519-1S)

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit, prane plazhit San Pietro.

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe ndodhet rreth 250 m nga bregu i detit.

Toka pozicionohet prane rruges kryesore.

Toka ka statusin are dhe eshte aprovuar nje master plan per ndertimin e ndertesave 4 kateshe.

Zona eshte shume e frekuentuar nga vendasit dhe te huajt dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi duke qene se eshte zone ne zhvillim.

Ka akses ne rrugen kryesore te Gjirit te Lalzit dhe rruge te tjera nderlidhese.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 150.000 Euro 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje afer Shkolles se Bashkuar ne Tirane , (TRS-1115-64a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane , ne ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Ambasades Amerikane ne Tirane (TRS-1115-65K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamen...

Cmimi:72.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1115-66b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-1115-67b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:132.800 Euro

Zyre moderne me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-1115-68b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndo...

Cmimi:750 Euro