Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -65 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. (TRR-519-11T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme.

Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket cilesor dhe i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Sistemi i ngrohjes sigurohet nga sistem qendror i vendosur ne sallon.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume zone e sigurt per shkak te afersise qe ka me ambasaden.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Pjeter Budi dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per zyre me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-218-23R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:400 Euro

Vile per shitje ne nje kompleks te ri ne Lunder, Secret Garden Residence, Tirane , (TRS-218-24a)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne  nje kompleks vilash shume prane me TEG ne L...

Cmimi:450.000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane, (TRR-218-25T)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:800 Euro

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-218-26L)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tiran...

Cmimi:800 Euro

Toke per shitje ne zonen e Vile- Ballaj ne Kavaje, (KVS-218-1d)
Kavaje,Albania

Toke per shitje prane ne rrethin e Kavajes . Toka ka nje siperfaqe ...

Cmimi:75.000 Euro