Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -52.5 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. (TRR-519-12T)

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52.5 m2 e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshem.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga 1 kondicioner i vendosur ne dhomen e gjumit.

Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ne zonen ku ndodhet shtepia gjenden te gjitha sherbimet e nevojshme si: supermarketi, kafene, restorante etj.

Ka akses direkt ne sheshin Skenderbej, rrugen e Durresit, Bulevardin Zogu I.

 

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane , (TRR-512-6)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok. Me nje sipe...

Cmimi:500

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Ali Visha in Tirana , (TRR-515-10a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrigen Ali Visha ne Tirane. Vila perbehet nga 3 kat...

Cmimi:2000

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane ,(TRR-512-7)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari afer Bllokut ne Tirane...

Cmimi:600

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-61)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. ...

Cmimi:350 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane , (TRS-512-8)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka, lagjia 21 Dhje...

Cmimi:1100 /m2