Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. (TRR-519-14T)

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Shtepia ka nje mobilim te ri, cilesor dhe eshte e shtruar me pllaka.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kuzhina ofrohet totalisht e kompletuar me te gjitha pajisjet.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar te Tiranes ku nuk mungojne sherbimet e nevojshme si: supermarkete, dyqane, banka etj.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, rrugen Dritan Hoxha, zonen e Don Boskos etj.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje perballe Kompleksit Vizion + ne Tirane , (TRS-213-26)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje perballe kompleksit Vizion Plus ne Tirane....

Cmimi:850 /m2

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko, Tirane (TRS-213-27)
Tirane,Albania

Apartament per shitje te Unaza e Re ne Tirane. Apartamenti ndodhet n...

Cmimi:70.000 euro

Ambjent per zyra ne bulevardin Deshmoret e Kombit, Tirane (TRR-213-28)
Tirane,Albania

Ambjent me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Ambjenti pozicionohe...

Cmimi:350 euro

Vile moderne me qera ne residencen Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-213-29)
Tirane,Albania

Vile me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara, ne Re...

Cmimi:1500

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-613-29)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 euro