Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -42 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. (TRR-519-15T)

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 42 m2 e organizuar ne: ambient te hapur.

Ambienti ofrohet totalisht I mobiluar per zyra.

Pjesa ballore e ambientit eshte e rrethuar nga nje vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi.

Prona eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: dyqan, zyra te ndryshme, agjensi turistike etj.

Ka akses direkt ne qendren e Tiranes, rrugen e Elbasanit dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane (TRR-818-29E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne...

Cmimi:280 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-618-43d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. ...

Cmimi:152.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRS-618-45d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apart...

Cmimi:95.000 Euro

Vile 4 kateshe ne shitje tek rruga 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane (TRS-618-46E)
Tirane,Albania

Ofrohet vile per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane. Vi...

Cmimi:290.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane (TRS-618-51L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Vila ofr...

Cmimi:300.000 Euro