Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -185 m2
Cmimi - 1400 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne zonen Bllokut ne Tirane (TRR-519-16L)

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit Universitar.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 185 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me recepsion, 4 dhoma te ndara, kuzhine e vogel, depo, tualet dhe ballkon te mbyllur me vetrate xhami.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Zyra mund te riorganizohet sipas deshirave tuaja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme, fondacione, shoqata, zyre avokatie, klinike private dhe shume aktivitete te tjera.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, ka akses direkt ne sheshin Wilson, Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut dhe shume prane Liqenit Arrificial.

Cmimi: 1400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Kodres se Diellit ne Tirane (TRS-117-19L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-117-20K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apa...

Cmimi:1300 euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-21d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Ap...

Cmimi:187 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Ap...

Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-117-23d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1500 Euro