Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -255 m2
Cmimi - 1450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me oborr per qera ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRR-519-18a)

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfaqe totale 255 m2 e ndare ne 128 m2 te banim dhe 127 m2 oborr. Hapesira e brendshme ofron sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete.

Oborri ka nje verande , pjese te gjelberuar, dhe nje depo.

Orohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ngrohte.

E shtruar e gjitha me parket.

Ngrohja dhe ftohja me sistem qendror, kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme, oxhak ne zonen e ndenjes.

Dritare te medhaja xhami duke siguruar drite natyrale gjate dites.

Rezidenca ofron qetesi, administrim te mire te kompleksit, siguri, restorant, pishina, fusha te ndryshme baskeball, tenis etj.

Dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

 

Cmimi 1450 euro/muaj ( taksa te perfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje prane zones se Laknasit ne Tirane (TRS-415-37b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Butrinti ne Tirane. Pozicionohet prane rr...

Cmimi:20 Euro / m2

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-714-40b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tiran...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1017-30L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-714-41j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:850 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-714-42b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Banesa ndodhet n...

Cmimi:350 Euro