Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -42 m2
Cmimi - 160.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje prane qendres tregtare Toptani ne Tirana. (TRS-519-19T)

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 42 m2 e organizuar ne: ambient te hapur.

Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: zyra, agjensi turistike etj.

Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe ne kushte shume te mira.

Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar te qytetit.

Pjesa ballore e dyqanit eshte e rrethuar nga nje vetrade xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi.

Ka akses te lehte ne sheshin Skenderbej, rrugen e Elbasanit, bulevardin Deshmoret e Kombit dhe zonave te tjera perreth.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 160.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 2 kateshe me qera shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane , (TRR-418-61a)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren t...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-418-62d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Qesarakes ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:36.300 Euro

Hotel dhe bar - restorant modern per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-418-63a)
Tirane,Albania

Hotel dhe bar restorant per shitje ne qender te Tiranes. Ofrohet e g...

Cmimi:2.400.000 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-418-64a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane, shume prane me Unazen e M...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-65L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:83.000 Euro