Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -65 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-519-20L)

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 65 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, korridor, tualet dhe ballkon.

Hyrja eshte e sapo rinovuar me instalime te reja elektrike dhe hidraulike, mure te punuara me gips, dritare dopjo xham te pajisura me grila perisane, ndricimin nepermjet spoteve te ndryshme dhe e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte e zhivulluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume biznese te tjera prestigjoze.

Ka akses direkt ne rrugen Perlat Rexhepi, rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Tiranes dhe Liqenit Artificial.

Cmimi: 400 Euro/muaj perfshire taksat.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje ne fshatin Collak ne Tirane , (TRS-812-1)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne fashtin Collak, ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe ...

Cmimi:100 /m2

Apartament ne shitje tek Tirana e Re, rruga Zef Jupani, (TRs-512-3)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Tirane , rruga Zef Jupani. Apartament...

Cmimi:1200 /m2

Apartament 3+1 me qera afer kopshtit zoologjik ne Tirane (TRR-1115-73K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartament...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera afer kopshtit zoologjik ne Tirane (TRR-1115-74K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartament...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1115-75b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:300 Euro