Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -460 m2
Cmimi - 1500 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. (TRR-519-21T)

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 460 m2 e organizuar ne: dy ambiente te hapura.

Prona eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo farmaceutike, mobileri etj.

Magazina ka nje lartesi prej 4.7 m2.

Zona ku ndodhet eshte zone e qete dhe larg zhurmave te qytetit. 

Ka akses direkt ne Unazen e Madhe, Kopshtin Zoologjik dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-315-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Ambjent me qera ne rrugen Abdyl Frasheri neTirane (TRR-315-5m)
Tirane,Albania

Ambjent me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Pozicionohet ne katin...

Cmimi:2400 Euro

Toke per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-315-6b)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Pozicionohet buze rr...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-315-7E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku, tek Shallvaret ne T...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-1118-22E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvi...

Cmimi:300 Euro