Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -123.86 m2
Cmimi - 117.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-519-22L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres se Tiranes.

Ofron siperfaqe totale prej 123.86 m2 dhe siperfaqe te brendshme 97.46 m2 te organizuar ne dhome ndenje sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Dhomat jane te bollshme, te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga lindja.

Apartamenti ka hyrje te vecuar nga shkalla e pallatit por me mundesi aksesi ne ashensor.

Pallati ofron kushte bashkekohore, 2 ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, prane Cirkut te Tiranes dhe pak metra nga Qendra e Qytetit.

Ofrohet mundesi per te marr dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit me cmim ekstra.

Apartametni eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1200 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambjent per zyra me qera afer shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-215-2a)
Tirane,Albania

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. E pozicionu...

Cmimi:1300

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-115-53r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimi te rruges Don Bosko ne Tirane.Pozic...

Cmimi:69.000 Euro

Vile 2-kateshe ne shitje ne Rrushkull ne Durres (DRS-115-7r)
Durres,Albania

Vile ne shitje ne Rrushkull.Me nje siperfaqe totale prej 600 m2 dhe ...

Cmimi: 130.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-715-8m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-715-39b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:200 Euro