Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 370 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. (TRR-519-23T)

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe totale prej 100 m2 apartamenti eshte i organizuar ne : sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe ofrohet totalisht i mobiluar.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone mjaft e preferuar dhe e pelqyer si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses te lehte ne bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

 

Cmimi: 370 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne rrugen Sokrat Miho, pas Casa Italia ne Tirane (TRS-215-42b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:43.300 Euro

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-215-43m)
Tirane,Albania

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti nd...

Cmimi:250 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne fundin e rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-215-44b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:1.200 Euro

Ambjent per zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-215-45b)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Cmimi:220 Euro

Apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dibres ne Tirane (TRS-215-46m)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tere...

Cmimi:99.000 Euro