Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55.2 m2
Cmimi - 90.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-519-24L)

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri shume prane Qendres se Tiranes.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 55.2 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet.

Pjesa ballore e dyqanit eshte rrethuar me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi. 

Dyqani ka te instaluar sistemit e aspirimit dhe kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, bare, restorante, klinike dentare, parukeri dhe shume aktivitete te tjera.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte bashkekohore, administrim dhe kamera sigurie.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, rrugen Fortuzi dhe Qendres se Tiranes.

Dyqani eshe i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 90.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera te Prokuroria e Pergjitheshme ne Tirane , (TRR-1213-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti pozicionoh...

Cmimi:400

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRS-516-9K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Petraq Leka ne Tirane. Apartame...

Cmimi:48.000 euro

Ambjent biznesi ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-1213-25)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane ish-Ekspozites “Shqiperia Sot&...

Cmimi:1750 euro/m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-26b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartam...

Cmimi:59.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer ne rrugen Albanopoli afer zyrave te Hipotekes ne Tirane , (TRS-1213-27b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane prane zyrav...

Cmimi:75.700 Euro