Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. (TRR-519-25T)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Ambienti ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe me kushte shume te mira.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe ballkonet ofrojne pamje te zonave perreth.

Zona ku ndodhet banesa eshte zone mjaft e populluar dhe e preferuar.

Ka akses te lehte ne bulevardin Bajram Curri, zonen e Pazarit te Ri etj.

 

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Gramozi ne Tirane (TRR-114-12b)
Tirane,Albania

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Gramozi ne Tirane. Vila ka siper...

Cmimi:1200 Euro

Vile 4 - kateshe dhe toke per shitje ne rrugen Gramozi ne Tirane (TRS-114-13b)
Tirane,Albania

Vile 4 - kateshe dhe toke per shitje ne rrugen Gramozi ne Tirane. T...

Cmimi:400 000 Euro

Vile 2 - kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane (TRR-114-14b)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrih...

Cmimi:1200 Euro

Vile moderne me qera pas TEG ne Tirane (TRR-114-18)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne Long Hill Residence. Vila pozicionohet ne...

Cmimi:2000 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane(TRR-114-15b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila e...

Cmimi:1100 Euro