Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -128.2 m2
Cmimi - 138.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-519-26L)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Bulevardit Zogu I.

Ofon siperfaqe totale prej 128.2 m2 dhe siperfaqe te brendshme 115 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, 2 dhoma, korridor, tualet, depo dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 1 kondicioneri. Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.

Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe i ndricuar me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites, me orientim  nga lindja.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e aksesueshme ne kembe. Eshte vetem pak minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses te drejperdrejte ne bulevardin Zogu I.

Ne kete zone ofrohen sherbime te ndryshme si lokale, restorante, furre buke, farmaci, dyqane etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 138.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne nje kompleks modern banimi ne Lunder , Tirane , (TRR-1115-57a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare...

Cmimi:1450 Euro

Toke per shitje afer fshatit turistik te Petreles ne Tirane (TRS-1115-58K)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen Tirane-Elbasan ne Tirane Toka ndodhet ne ...

Cmimi:200.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-1115-59b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane hotel Diplomat 2 ne Tirane (TRS-1115-60b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:77.500 Euro

Ambjent per zyre me qera ne Laprake ne Tirane (TRR-1115-61K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin ...

Cmimi:400 euro