Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -53 m2
Cmimi - 180 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. (TRR-519-39T)

Magazine me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 53 m2 i organizuar ne: ambient i hapur, depo dhe tualet.

Magazina eshte shume e pershtatshme per: depo farmaceutike, biznese te ndryshme etj.

Ka akses ne zonen e Saukut, autostraden Tirane-Elbasan etj.

 

Cmimi: 180 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko, Tirane (TRS-312-1)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Don Bosko, pallatet Hawai ne Tirane Me nje...

Cmimi:57.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne lagjen Don Bosko ne Tirane , (TRR-312-2)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Don Bosko, pallatet Hawai. Me nje siperfaqe te...

Cmimi:200

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-3)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 11...

Cmimi:450

Apartament 2+1 me qera afer Ambasades Amerikane, (TRR-312-4)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:660

Vile dykateshe per shitje ne Shkoder rruga Luigj Gurakuqi, (SH-312-1)
Shkoder,Albania

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykates...

Cmimi:100.000