Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-519-49L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.

Siperfaqja e baneses eshte 110 m2 dhe organizohet sallon, kuzhine e vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale, koridor, ballkon dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte pothuajse i ri dhe modern.

Ballkoni eshte i orientuar nga jugu dhe ofron pamje te kendshme te lagjes perreth.

Shtepia ofron kushte bashkohore, 3 kondicioner qe sherben per ngrohjen dhe ftohjen, dritare dopio xham te pajisura me grila etj.

Zona perreth eshte e qete dhe lehtesisht e aksesueshme ne shume rruge e zona te tjera te Tiranes. Pallati ofron administrim, ashensor dhe pozicionohet pak minuta larg kompleksit Dinamo, qendres Kristal, kopshtit Botanik etj.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-418-20L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodh...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-418-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:98.000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-418-23L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 per shitje afer Liqenit te Thate ne Tirane , (TRS-418-24a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:109.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-418-25L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndod...

Cmimi:77.000 Euro