Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -350 m2
Cmimi - 2500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane (TRR-519-51S)

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati i ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 350 m2, siperfaqe te brendshme prej 180 m2 dhe verande se bashku me ballkone 170 m2.

Apartamenti organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 dhome studio, 1 dhome papafingo, 2 tualete, 2 ballkone dhe verande.

Ambienti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i punuar nga arkitekt. Eshte i shtruar me parket, dritaret jane dopio xham dhe sistemi i ndricimit eshte led i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Prona  ndodhet brenda nje rezidence shume te mire ne Tirane, ofron siguri maksimale me roje dhe me kamera sigurie 24/h.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi.

Brenda ne rezidence mund te gjeni bar/restorant, pishine, fitness center etj.

Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan, qendren tregetare TEG, dhe vetem 10 min larg qendres se qytetit.

 

Cmimi 2500 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane (TRR-417-37L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ofrohet 3 kate me qer...

Cmimi:3600 Euro

Dyqan per shitje tek Selvia ne Tirane, (TRS-417-32K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e dy...

Cmimi:214.000 Euro

Dyqan per shitje prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane, (TRS-417-33K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e pe...

Cmimi:160.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje perballe Drejtorise se Policise ne Tirane (TRS-417-34L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozici...

Cmimi:220.000 Euro

Zyre me qera prane spitalit Hygeia ne Tirane, (TRR-417-35K)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin ne ...

Cmimi:250 Euro