Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -170 m2
Cmimi - 800 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. (TRR-519-52T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pjese e nje kompleksi.

Kompleksi eshte i siguruar nga rroje private dhe i mbikqyrur me kamera 24 ore.

Ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Banesa ofrohet ne kushte shume te mira dhe e mobiluar totalisht.

Dritaret jane dopjo xham gjithashtu sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Ballkoni ofron pamje te zonave perreth dhe ka akses ne cdo dhome ta shtepise.

Ndertesa ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme perfshire: supermarkete, dyqane, kafene etj.

Poshte saj ndodhet nje lulishte e perbashket.

Ofrohet edhe nje vendparkimi i perfshire ne cmim.

Ka akses ne rrugen e Elbasanit, rrugen Dervish Hima, rrugen Qemal Stafa dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 800 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane, (TRR-1118-3d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1118-4d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:84.000 Euro

Zyre me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1118-5L)
Tirane,Albania

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen Shallvareve ne Tirane (TRS-1119-6d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:110.000 Euro

Zyre me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-1118-7L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:750 Euro