Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. (TRR-519-53T)

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kryesore.

Ka nje siperfaqe totale prej 40 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur, tualet i perbashket.

Dyqani eshte e veshur me vetrate xhami dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: agjensi turistike, dyqane, zyra etj.

Ka akses direkt ne rrugen Liqeni i Thate, autostrada Tirane-Elbasan dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (TRS-114-4)
Tirane,Albania

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 19...

Cmimi:350.000 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-114-5b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Vile eshte m...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-114-9b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne k...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRS-114-7b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte ...

Cmimi:400 000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Optika Roma ne Tirane (TRR-114-8b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:300 Euro / muaj