Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-519-54S)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, ne rrugen kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe eshte i shtruar i gjithi me pllaka.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen Lidhja e Prizrenit, rrugen Janos Hunyadi, zonen e Bllokut etj.

 

Cmimi 350 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-1116-24L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-...

Cmimi:370 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1116-25K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartame...

Cmimi:187.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1116-26d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane. Apartame...

Cmimi:130.000 euro

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRS-1116-28D)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:60.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1116-29D)
Tirane,Albania

Dyqan me qerane rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne kat ...

Cmimi:200 euro