Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -90 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. (TRR-519-55T)

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda nje qendre biznesi.

Ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe eshte e ndare ne: 70 m2 ambient te brendshem dhe 20 m2 ambient te jashtem.

Lokali eshte ne gjendje pune dhe ofrohet totalisht I mobiluar.

Zona ku ndodhet lokali eshte mjaft e populluar dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt prane zones se Liqenit te Thate, Liqenin Artificial dhe zonave te tjera perreth.

 

 

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-317-5L)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-317-6L)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane. Pozici...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Transballkanike ne Vlore, (VLS-317-1d)
Vlore,Albania

Apartament per shitje afer plazhit ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne...

Cmimi:76.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane, (TRS-317-7d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-317-8L)
Tirane,Albania

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. ...

Cmimi:120.000 Euro