Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -500 m2
Cmimi - 750 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera prane Kombinatit ne Tirane (TRR-519-57T)

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te banuara.

Ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe 2 banjo.

Magazina eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo mallrash, fasoneri, magazinim etj.

Ambienti ka nje lartesi prej 5 metrash ne pjesen ballore dhe 8 metra ne brendesi te objektit.

Magazina eshte e mbikqyrur me kamera sigurie dhe sistem alarmi.

Ambienti ofron uje 24 ore i cili eshte pa pagese.

Prane saj ndodhet nje vend parkimi i pershtatshem per makina te tonazhit te rende.

Zona ku ndodhet eshte zone e qete dhe ofron privatesi per te kryer aktivitete te ndryshme.

Ka akses ne zonen e Kombinatit, rrugen Llazi Miho dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 750 Euro/muaj (Taksat jane te perfshira)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane zones se Medresese, ne Tirane (TRR-219-41T)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Medresese, ne rrugen Besim Daja, ne Tirane. Ndod...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-319-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:125.000 Euro

Zyre me qera prane Qendres Toptani, ne Tirane (TRR-219-42T)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-219-43L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera  prane shkolles Dora D’Istria ne T...

Cmimi:300 Euro

Ambient zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane (TRR-219-44T)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne k...

Cmimi:5000 Euro