Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -800 m2
Cmimi - 1600 Euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine me qera prane zones se Kombinatit ne Tirane (TRR-619-1T)

Magazine me qera ne rrugen Llazi Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 3-kateshe.

Ka nje siperfaqe totale prej 800 m2 dhe eshte e organizuar ne: 450 m2 ambient i hapur dhe 350 m2 ambiente zyrash.

Magazina eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo farmaceutike, magazinim produktesh, robaqepsi etj.

Zona eshte mjaft e favorshme per keto lloje aktivitetesh.

Uji ofrohet 24 ore dhe eshte i perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne zonen e Vaqarrit, rrugen e Kavajes etj.

 

Cmimi: 1600 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ,Tirane (TRR-416-26b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 2+2 per shitje tek pallati Ambasador 3 ne Tirane (TRS-416-27K)
Tirane,Albania

Apartament 2+2 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartam...

Cmimi:464.400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-416-28b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:750 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje qender rezidenciale ne Lunder , Tirane (TRR-416-29a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe ish-Ekspozites ne Tirane (TRS-416-30K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apa...

Cmimi:62.000 euro