Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 470 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-619-2L)

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje sitl modern dhe te ri.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim dhe siguri 24-ore.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme te Liqeni Artificial, Kopshti Zoologjik dhe Unaza e Madhe e Tiranes.

Cmimi: 470 Euro/muaj perfshire taksat.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane , (TRS-1114-51a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartame...

Cmimi:720 /m2

Toke per shitje afer Maminasit ne Durres, (DRS-1114-3a)
Durres,Albania

Toke per shitje afer Maminasit, perkatesisht ne fshatin Guzaj. Toka...

Cmimi:123.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Poligrafikut ne Tirane , (TRS-1114-52a)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne Tirane ne zonen e Shkozes. Toka pozicionohet ne ...

Cmimi:100 /m2

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1114-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tiran...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRS-116-37b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:85.000 Euro