Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -40 m2
Cmimi - 200 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRR-619-3T)

Zyre me qera ne rrugen LLazi Miho ne Tirane.

Ofrohen 6 ambiente te lira per zyra me siperfaqe te ndryshme.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe buze rruges kryesore.

Zyra ka nje siperfaqe totale prej 40 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur dhe tualet.

Zyra ofrohet e mobiluar dhe eshte ne kushte shume te mira.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: studio, avokati, farmaci etj.

Zona ku ndodhet prona eshte shume e preferuar dhe e aksesushme nga kalimtar gjate gjithe dites.

Ka akses te lehte ne zonen e Vaqarrit, rrugen Theodor Keko etj.

 

Cmimi: 200 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-413-11)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartament...

Cmimi:105.000 euro

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRR-413-12)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II ...

Cmimi:780 Euro

Ambjente per zyra ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-13)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra ne shitje ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e I...

Cmimi:80.000 Euro-128.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-14)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje tek Bryli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne...

Cmimi:950 euro/m2

Ambjent per biznes ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane (TRS-413-15)
Tirane,Albania

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe 97 m2, ambjenti...

Cmimi:242.500 Euro