Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -255 m2
Cmimi - 22.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Yrshek ne Tirane (TRS-619-4S)

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane rruges dytesore Durres-Tirane.

Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile etj.

Zona perreth eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ka akses ne rrugen 28 Nentori, autostraden Tirane-Durres.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 22.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-419-76T)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-...

Cmimi:1200 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-419-77T)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Dyqani ndodhet n...

Cmimi:900 Euro

Apartament/zyre me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-419-78T)
Tirane,Albania

Apartament/zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ...

Cmimi:350 Euro

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides ne Tirane (TRS-419-79S)
Tirane,Albania

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu...

Cmimi:180.000 Euro

Vile me qera prane TEG-ut ne Tirane (TRR-419-80T)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen e Vilave ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale ...

Cmimi:1700 Euro