Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -68 m2
Cmimi - 200 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane QTU ne Tirane (TRR-619-6S)

Apartament 1+1 me qera prane QTU ne rrugen Eltion Frroku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me pajisjet e nevojshme per banim. Kuzhina eshte e pajisur me sobe, frigorifer, tavoline ngrenje etj. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona perreth eshte zone Industriale, biznese te ndryshme operojne aktivitetet e tyre.

Aty prane mund te gjeni: qender tregtare, universitet, restorant, spital, tregu ushqimor etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Industriale, rrugen Agon dhe pak minuta larg qendres se Tiranes.

 

Cmimi: 200 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane (TRR-418-38L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal...

Cmimi:350 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-418-39d)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe p...

Cmimi:900 Euro

Apartament 3+1 per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-40d)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet n...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Unazes se Madhe ne Tirane (TRS-418-41L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne Mikel Maruli ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:55.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRS-418-42d)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:52.800 Euro