Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -112 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-619-7T)

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon.

Ambienti ofrohet i pamobiluar ose i mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

Sistemi i ngrohjes sigurohet nga sistem qendror chiller i vendosur ne te gjitha dhomat.

Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin e -1 te pallatit i perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, Unazen e Re, bulevardin Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi: 600 Euro/muaj.

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1800 Euro

Lokal me qera tek Pallati me Shigjeta, ne Tirane (TRR-1218-39S)
Tirane,Albania

Lokal me qera te Bulevardi Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:850 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Linzes, ne Tirane (TRR-119-1S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka, ne Tirane. Shtepia n...

Cmimi:200 Euro

Dyqan per shitje shume prane qendres se Tiranes, ne Tirane (TRS-119-2S)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes, ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Don Boskos, ne Tirane, Albania (TRR-119-3S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri, ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:350 Euro