Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Shkoder
Siperfaqja -7500 m2
Cmimi - 49.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne fshatin Kosmac ne Shkoder (SHS-619-1S)

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder.

Ka nje siperfaqe totale prej 7500 m2.

Toka ka statuin truall dhe eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose per qellime biznesi duke qene se ndodhet shume prane rruges kryesore.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ndodhet rreth 9.7 km larg qytetit te Shkodres.

Toka eshte e pajisur me dokument te rregullt hipotekor.

 

Cmimi 49.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartamente per shitje prane zones se plazhit ne Durres (DRS-117-3L)
Durres,Albania

Apartamente per shitje ne rrugen Taulantia ne Durres Ndodhen ne Rez...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-117-45K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartam...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-117-46L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:400 Euro

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-117-47d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:400 Euro

Zyre me qera shume prane Qendres se Tiranes (TRR-117-48L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2...

Cmimi:500 Euro