Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -167 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre duplex me qera ne Qender te Tiranes (TRR-619-13S)

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-4-rt te nje pallati i ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 167 m2 e organizuar ne ambient te hapur ne dy kate, 2 tualete dhe nje ballkon.

Ambienti ofrohet i pamobiluar ne kushte te mira dhe eshte i shtruar me pllaka. Kati i pare ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ndersa ne katin e dyte ka te instaluar sistemim e kaldajave.

Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: call center, zyre kursesh, noteri, zyre kontabiliteti etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e populluar dhe e kerkuar nga vendasit dhe te huajt.

Aty prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si: dyqane, lokale, restorante, shkolla, banka etj.

Ka akses direkt ne rrugen Urani Pano, rrugen e Barrikadave, Bulevardin Zogu i I etj.

 

Cmimi 1000 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-59L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-118-60a)
Tirane,Albania

Apartament me qera te rruga e Elbasanit ne Tirane, ne fillim te rrug...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-118-61d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane ktheses se Kamzes ne Tirane (TRS-118-62R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane ish Casa Italias ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:56.000 Euro

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-118-63R)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane. Dyqani ndodhet mbra...

Cmimi:200 Euro