Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 400 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera 2+1 ne Blv Zogu I ne Tirane (TRR-213-2)

 

Apartament 2 +1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te te nje pallati te ri me siperfaqe 130 m2.
Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe banjo.
Apartamenti ka 2 ballkone te cilet ofrojne pamje nga rruga kryesore si dhe pamje relaksuese nga mali i Dajtit.
 

 

Banesa perfshin te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme per te jetuar.

 

Ato jane te nje stili bashkohor dhe teper te rehatshme.

 

Pallati ju mundeson uje dhe drita 24 h, administrim dhe siguri.

 

 

Cmimi: 400 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-716-13K)
Tirane,Albania

Zyra ndodhet ne katete e larta te nje pallati te ri te projektuar ve...

Cmimi:750 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Shyqyri Brar ne Tirane (TRR-716-14K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:6300 Euro

Apartament 1 + 1 modern me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-716-15b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:450 Euro

Apartamente per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane (TRS-716-16K)
Tirane,Albania

Apartamente per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartament...

Cmimi:58.500 Euro

Apartament modern me qera prane Gardes te Tiranes (TRR-716-17b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:1200 Euro