Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 660 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-619-52L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar ose i pampbiluar ne varesi te kerkesave te klientit.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Apartamenti mund te jete shume i pershtatshem dhe per aktivitete te ndryshme si noteri, klinike dentare, qender estetike, avokati dhe zyra te ndryshme pasi ofron mundesi shume te mira reklamimi me pamje nga rruga kryesore Janos Hunyadi.

Zona eshte e zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Perlat Rexhepi, Sheshin Wilson, Librin Universitar dhe Parkun e Madh te Tiranes.

Cmimi: 660 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRS-418-59d)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi. D...

Cmimi:75.000 Euro

Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne zonen e Sukthit, (TRS-418-1d)
Durres,Albania

Toke per shitje ne zonen e Barakes ne Sukth. Pozicionohet buze auto...

Cmimi:774.000 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne nje kompleks vilash prane TEG , Lunder , Tirane (TRR-418-60a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne afer me TEG, ne Lunder. ...

Cmimi:2000 Euro

Vile 2 kateshe me qera shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane , (TRR-418-61a)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren t...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-418-62d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Qesarakes ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:36.300 Euro