Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-619-53T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe totale prej 130 m2 ambienti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne kushte shume te mira.

Kushina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicioner.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, rrugen Ferit Xhajko dhe rrugeve te tjera lidhese.

 

Cmimi: 500 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament modern per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-217-5a)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane, ne rrugen...

Cmimi:380.000 Euro

Zyra per qera ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRR-217-6d)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen afer qendres se Tiranes. Zyrat ndodhen ne ka...

Cmimi:165 Euro

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane (TRR-217-7K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-217-8L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:67.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-217-9L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro