Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -83.6 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane me Ministrine e Mjedisit ne Tirane (TRR-619-54S)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Robert Joki ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 83.6 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket ndersa salloni dhe korridori jane te shtruar me pllaka. Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte eshte e qete dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne bulevardin Zhan D’ark, rrugen Fadil Rada, prane sheshit Avni Rustemi etj.

 

Cmimi 350 Euro/Muaj  

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri poshte maternitetit te ri ne Tirane, (TRS-101-54)
Tirane,Albania

 Ky apartament ju ofron luks ne te gjithe siperfaqen e tij pr...

Cmimi:1200 /m2

Apartament me qera tek kompleksi poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-55)
Tirane,Albania

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje sip...

Cmimi:600

Apartament 2+1 me qera poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-56)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:350

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)
Tirane,Albania

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me pre...

Cmimi:350

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m...

Cmimi:3500 negotiable