Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-619-55T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti eshte i shtruar me pllaka dhe ofrohet i pamobiluar vetem me kuzhine.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses te lehte prane Liqenit te Thate, autostraden Tirane-Elbasan dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 300 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-10b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-11b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-32L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Lokal per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-515-44b)
Tirane,Albania

Bar kafe moderne per shitje prane prane bulevardit Bajram Curri ne T...

Cmimi:246.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-416-36b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:450 Euro