Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -152 m2
Cmimi - 800 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament dupleks 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-57S)

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

ofron siperfaqete brendshme prej 152 m2  te organizuar si me poshte:

Ne katine pare ndodhen 3 dhoma gjumi, koridor, dy tualete dhe ballkon.

Ne katin e dyte do te gjeni sallon te madh te bashkangjitur me kuzhinen, tualet dhe 2 ballkone.

Punimet e brendshme jane mjaft cilesore, e shtruar e gjitha me parket, ngrohje ftohje me sistem qendror dhe shkalle te brendshme.

Mobilimi eshte modern dhe pothuajse i ri.

Pallati ofron ashensor, siguri 24-ore dhe administrim. Ne zonen perreth do te gjeni dyqane te ndryshme, minimarkete, bar-kafe, farmaci etj.Kjo zone preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

 

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera 30 m nga rruga Myslym Shyri, afer dyqanit 'Adidas', (TRR-101-70)
Tirane,Albania

Zyre me qera afer rruges Myslym Shyri. Nje zyre plote drite ne nje n...

Cmimi:400

Apartament ne shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane, (TRS-101-82)
Tirane,Albania

Ne nje nga zonat me qeta te Tiranes ne zonen e liqenit ndodhet ky ap...

Cmimi:900 /m2

Apartament me qera prane shkolles 'Emin Duraku', rruga Pjeter Bogdani, Tirane (TRR-101-81)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:450

Apartament me qera tek stadiumi 'Selman Stermasi', (TRR-101-71)
Tirane,Albania

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje sip...

Cmimi:800

Hapesire e madhe per dyqan me qera tek rruga Emin Duraku, afer stadiumit 'Selman Stermasi', (TRR-101-72)
Tirane,Albania

Hapesire e madhe per dyqan me qera ne rrugen Emin duraku, prane stad...

Cmimi:3000