Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -400 m2
Cmimi - 3200 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-719-1T)

Zyre me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur i cili mund te pershtatet dhe ndahet ne ambiente zyrash ne baze te preferencave te klienteve.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e favorshme per biznese te ndryshme si: call center, kompani programimi etj.

Zona ku ndodhet ambienti eshte shume prane qendres dhe shume e preferuar nga investitoret vendas dhe te huaj.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, rrugen Ferit Xhajko dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 3200 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Truall per shitje ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi (QRS-315-1m)
Borsh,Albania

Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit Shqip...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-315-22m)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ne nje nga zona...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1215-3b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndo...

Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-315-23m)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane. Ne nje nga zonat...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-315-24b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:350 Euro