Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -260 m2
Cmimi - 1560 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-719-2T)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale banim prej 160 m2 dhe 100 m2 ballkon.

Shtepia eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, papafingo, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre modern ose i pamobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete.

Ballkoni ofron pamje fantastike te Tiranes.

Ne cmim perfshihen dhe dy vende parkimi ne katin e -1 te apartamentit.

Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, Liqenin e Thate dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1560 Euro/muaj (perfshire taksat)

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Garsoniere me qera prane rrugen Siri Kodra, ne Tirane (TRR-119-13S)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:200 Euro

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali, ne Tirane (TRS-119-14S)
Tirane,Albania

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen J...

Cmimi:287.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze, ne Tirane (TRR-119-15S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Inajete Dum...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera prane zones se Bllokut, ne Tirane (TRR-119-16S)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Ti...

Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-119-17L)
Tirane,Albania

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:300 Euro