Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -90.9 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges Artan Lenja ne Tirane (TRR-719-3L)

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri brenda kompleksit.

Ofron siperfaqe totale prej 90.9 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje mobilim te ri dhe modern.

Te gjtha dhomat jane te shtruara me parket dhe jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Pallati eshte i ri, ofron administrim, 2 ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Brenda ne kompleks do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten per nje jetese sa me komode, hapesira te gjelberuara dhe kende lojrash per femijet.

Ka akses direkt ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Ndre Mjeda, rrugen Frosina Plaku etj.

Ofrohet mundesi parkimi me pagese ekstra ne katin -1 te pallatit.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane (TRR-617-58K)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Shkolles 1 Maji ne Tirane (TRS-617-59K)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne Rrugen Zonja Curre.  Hyrja ndodhet ne ...

Cmimi:54.500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-416-18b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-416-19b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Nd...

Cmimi:400 Euro

Godine 2 kateshe per shitje ne fshatin Bubullime ne Lushnje (LUS-416-1K)
Lushnje,Albania

Godine 2 kateshe per shitje ne fshatin Bubullime ne Lushnje. Godina...

Cmimi:280.000 euro