Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -150 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-719-4L)

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, 2 tualete, nje dhome depo, korridor dhe 2 ballkone.

Dhomat kane nje organizim te rregullt dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, kompani, institucione, shoqate por mund te perdoret edhe per banim.

Zona eshte zhvilluar kohet e fundit dhe e preferuar si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt.

Pallati ofron kushte shume moderne, 4 ashensor, termoizolim cilesor dhe siperfaqe te perbashketa te gjelberuara etj. 

Pozicionohet prane Zogut te Zi dhe ka akses ne Unazen e Vogel te Tiranes.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+2 per shitje tek pallati Ambasador 3 ne Tirane (TRS-416-27K)
Tirane,Albania

Apartament 2+2 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartam...

Cmimi:464.400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-416-28b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:750 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje qender rezidenciale ne Lunder , Tirane (TRR-416-29a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume ...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 1+1 per shitje perballe ish-Ekspozites ne Tirane (TRS-416-30K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Apa...

Cmimi:62.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane (TRS-416-31b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane zones se Saukut ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:148.800 Euro