Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -160 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-719-5S)

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 160 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe verande.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar vetem me pjesen e kuzhines. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe eshte ne gjendje te mire. 

Veranda ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit.

Kompleksi ofron administrim shume te mire, roje dhe kamera sigurie 24/h.

Ka akses ne rrugen Kodra e Diellit, zonen e Komunes se Parisit prane Liqenit Artificial etj.

 

Cmimi 450 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRR-316-53K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne kati...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-316-54b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-316-55K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apart...

Cmimi:245.000

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-316-56K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apar...

Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish Ekspozites ne Tirane (TRS-316-57b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndo...

Cmimi:1000 Euro / m2