Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -670 m2
Cmimi - 30.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne Surrel, Tirane (TRS-719-6L)

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje shume prane me rrugen e Rexhekrit.

Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 70 m2 dhe siperfaqe toke prej 600 m2.

Ndertesa eshte e organizuar ne 2 dhoma, korridor dhe tualet.

Pjesa e oborrit ofron mundesi parkimi te 2-3 makinave dhe eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme.

Kjo prone mund te jete shume e pershatshme per ndertimin e ndonje vile private ose bar-restoranti pasi ofron mundesi shume te mire reklamimi sepse ndodhet prane rruges kryesore me akses direkt ne te.

Ka akses te lehte ne rrugen e Dajtit, zonen e Shkozes dhe Liqenit te Farkes.

Ndertesa 1-kateshe sebashku me 300 m2 toke jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 30.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Ambient per zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-32b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. N...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRR-1215-33K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Daut Borici ne Tirane Apartamen...

Cmimi:43.000 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1215-34b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:77.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro

Ambient per zyre me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRR-1215-36b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera prane ish Frigoriferit ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:300 Euro