Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-719-7T)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Kushina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar nga kilentet pasi eshte prane te gjitha sherbimeve te nevojshme perfshire: supermarket, kafene, restorante etj.

Pallati ofron administrim dhe kamera sigurie.

Ka akses te lehte ne rrugen e Myslym Shyrit, sheshin Willson dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-619-46L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozic...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-619-47T)
Tirane,Albania

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:225.000 Euro

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-619-48T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirana. Apart...

Cmimi:300 Euro

Apartament duplex prane Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-619-49T)
Tirane,Albania

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:1000 Euro

Zyre me qera te Sheshi Avni Rustemi ne Tirane (TRR-619-50S)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dy...

Cmimi:700 Euro