Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -98 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-719-8S)

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 98 m2 e organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar dhe eshte i pa perdorur me pare. Ambienti eshte i shtruar me pllaka, dyert jane te reja, dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham. 

Dhomat jane te bollshme dhe ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Pallati eshte i ndertuar ne 2017-en dhe ofron kushte shume te mira administrative dhe ashensor.

Ne cmim perfshihet 1 vend parkimi ne katin -1 te pallatit. 

Ka akses direkt ne rrugen Don Bosko, zonen e Zogut te Zi, zonen e Laprakes etj.

 

Cmimi 300 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile per shitje ne Vishaj ne Tirane (TRS-419-70T)
Tirane,Albania

Shiten 6 vila ne nje kompleks luksoz me punime teper cilesore ne Vis...

Cmimi:365.000 Euro

Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-419-71S)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet n...

Cmimi:490 Euro

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-419-72S)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej, ne rrugen Abdi Toptani ne Tir...

Cmimi:270 Euro

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-419-73S)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Androniqi Zen...

Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera te Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane (TRR-419-74S)
Tirane,Albania

Jepet dyqan me qera te Ish Fusha e Aviacionit ne rrugen Androniqi Ze...

Cmimi:240 Euro