Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -135 m2
Cmimi - 310.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-719-10T)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Shtepi ofrohet e pamobiluar ose e mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar nga klientet vendas dhe te huaj.

I orientuar nga veriu apartamenti eshte i shtruar me pllaka ne te gjithe siperfaqen e tij.

Apartamenti ka dhe tarracen me siperfaqe 135 m2 te shfrytezueshme si verande.

Ka akses direkt ne zonen e Bllokut, sheshin Willson etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate re rregullt pronesie.

 

Cmimi: 310.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje te ish Uzina Enver ne Tirane (TRS-1113-6)
Tirane ,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apart...

Cmimi:68.800 Euro

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-1113-7)
Tirane,Albania

Apartament dupleks teper modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne ...

Cmimi:2800

Vile per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRS-1113-12)
Tirane,Albania

Vile2 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicio...

Cmimi:200.000 �

Vile 3 kateshe me qera prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRR-1113-8)
Tirane ,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Vile eshte...

Cmimi:6000 euro

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-1113-9)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:700 euro