Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -219 m2
Cmimi - 450.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe per shitje prane pallatit te sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRS-719-11T)

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale prej 219 m2 vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Kati i pare me siperfaqe prej 116 m2 eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.

Kati i 2-te dhe kati i 3-te me siperfaqe prej 130 m2 jane te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Vila ofrohet totalisht e mobiluar dhe eshte ne kushte shume te mira.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Shtepia eshte e shtruar e gjitha me parket dhe e orientuar nga veri-lindja.

Ne katin nentoke ndodhet nje hapsire e shfrytezueshme per parking.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, rrugen Dritan Hoxha, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 450.000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRS-1114-61b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:75.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne Tirane (TRS-1114-62b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Vllazen Huta ne Tirane. Ndertesa esht...

Cmimi:36.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne qender te Tiranes (TRS-1214-1b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:207.200 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-1214-2b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:600 Euro

Apartament dupleks me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRR-1214-6b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:600 Euro