Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -183.78 m2
Cmimi - 200.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-719-12L)

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 183.78 m2 dhe siperfaqe te brendshme 160.78 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 ballkone.

Planimetria fillestare e apartamentit ka qene e ndare ne 2 apartamente: 

Apartament 2+1 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine me dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me siperfaqe totale prej 104.91 m2 dhe te brendshme 93.41 m2.

Apartament 1+1 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me siperfaqe totale prej 78.87 m2 dhe te brendshme 67.37 m2.

Apartamenti mund te ndahet serisht sipas preferencave tuaja dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Ka te instaluar ne cdo dhome kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientin mga veriu dhe jugu.

Pallati ofron sherbime bashkekohore, ashensor, kamera sigurie, sistem alarmi dhe hapesira te gjelberuara.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, Liqenin Artificial dhe rruge te tjera lidhese.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit me siperfaqe 15 m2.

Apartamenti sebashku me parkimin jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 200.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1018-14E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liq...

Cmimi:115.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-15E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane zones se 21 Dhje...

Cmimi:74.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L)
Dhermi,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke pr...

Cmimi:340.000 Euro

Lokal ne shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1018-17E)
Tirane,Albania

Lokal ne shitje ne rrugen Agon ne zonen e Kasharit ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:100.000 Euro

Zyre me qera prane 21-Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-18L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhe ne katin...

Cmimi:280 Euro